Studia podyplomowe „Analiza taktyczna”

Studia podyplomowe „Analiza taktyczna”

Większość analiz taktycznych… nie ma kompletnie sensu. Z tego sprawy nie zdają sobie jednak ich twórcy. Nie podążaj w nieodpowiednim kierunku, tylko czym prędzej zmień kurs – wybierz realne środowisko i skup swoją uwagę na działaniach wyłącznie efektywnych.

Na studiach podyplomowych „Analiza taktyczna”:

  • Przygotujesz się do pracy analityka.
  • Pogłębisz swoją wiedzę na temat taktyki i tego, co osiągnąć można przy pomocy skupionej na celu analizy.
  • Zrozumiesz na co w meczu warto zwracać uwagę, a co nie powinno być istotne dla trenerów.
  • Dowiesz się jak grę czytają najwięksi polscy specjaliści w tej dziedzinie.
  • Nauczysz się (poprzez intensywną praktykę) wyciągać ze swoich analiz właściwe wnioski.
ZAPISZ SIĘ!

(Po kliknięciu przycisku „Zapisz się” należy zarejestrować się na stronie uczelni asbiro.pl)

Analiza Taktyczna to:

Wiedza

Sześć pełnych wiedzy weekendów – spotkań w formule stacjonarnej

Praktyka

Każdy zjazd to zadania praktyczne dla uczestników studiów

Doświadczenie

Ponad 140 godzin zajęć stacjonarnie oraz on-line

TYLKO 30 MIEJSC NA ROKU

Cena 3699 zł obowiązuje tylko do końca czerwca.

Poznaj naszych prowadzących

Ze względu na ligowe terminarze oraz miejsca pracy prelegentów część tematyki nakreślonej poniżej zostanie rozwinięta w szeroki sposób podczas zjazdów stacjonarnych, a część w mniejszym stopniu w formie wykładów online.

Tematyka studiów

co analizować, jak analizować, kiedy analizować?
dialog taktyczny
budowanie strategii gry
komunikacja poprzez obraz jako klucz do rozumienia gry
środki treningowe
odprawy taktyczne
przestrzeń treningowa
zasady modelowe
charakterystyka struktury
diagnoza zespołu
analiza słabych i mocnych stron przeciwnika
analiza przedmeczowa
obrona niska i wysoka
wysoki i niski pressing
organizacja gry
stałe fragmenty gry
model gry
idea gry
analityk w sztabie
zarządzanie bazą danych

Terminy zjazdów stacjonarnych

I zjazd

11-13.10.2024r.*

II zjazd

16-17.11.2024r.

III zjazd

14-15.12.2024r.

IV zjazd

22-23.03.2025r.

V zjazd

31.05-01.06.2025r.

VI zjazd

05-06.07.2025r.

* Pierwszy zjazd organizowany jest w ramach EkstraTrener Masters i może odbyć się poza Warszawą.

Zjazdy stacjonarne odbywają się w Warszawie

FAQ

Każda osoba, która posiada wykształcenie wyższe. Absolutnym minimum jest więc licencjat. W “Analizie taktycznej” udział wziąć można natomiast bez względu na tytuł (absolwent studiów licencjackich, inżynier, magister) oraz uczelnię, na której poprzedni dyplom został zdobyty.

Tak, oczywiście. Na zakończenie studiów każda osoba, która obroni pracę podyplomową otrzyma wydane w Rzeczypospolitej Polskiej świadectwo ukończenie studiów podyplomowych z urzędową pieczęcią Uczelni ASBiRO.

Studia podyplomowe “Analiza taktyczna” to inicjatywa, której podjęli się założyciele Fundacji EkstraTrener, serwisu EkstraTrener.pl oraz twórcy podcastu „Jak Uczyć Futbolu” – Przemysław Mamczak i Paweł Szymański. Studia realizowane są we współpracy z prywatną uczelnią biznesową ASBiRO.

Dopuszczamy możliwość udziału w zajęciach osobom bez wykształcenia wyższego. Realizują one jednak wtedy ścieżkę kształcenia w ramach kursu. Różnic w kontekście programu, terminarza, wykładów, listy prelegentów czy realizowanych zadań nie ma, natomiast osoby kończące kurs otrzymują inny niż studenci dyplom ukończenia kierunku. Ważne, by poinformować nas o chęci realizowania kursu przy zapisie!

Studia podyplomowe “Analiza taktyczna” odbywają się co roku i trwają dwa semestry. Startujemy jesienią, a zjazdy realizujemy w Warszawie. Pełen harmonogram każdej edycji znajdziesz na ekstratrener.pl w zakładce studia, a szczegółowe godzinowe harmonogramy kolejnych spotkań rozsyłane są do studentów najpóźniej na 2 tygodnie przed każdym zjazdem.
Pełen program oraz opis poszczególnych modułów studiów rozpisane są na stronie ekstratrener.pl w zakładce studia.
Wejdź na asbiro.pl i załóż konto (w prawym górnym rogu „REJESTRACJA” -> „ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO” -> „ZAREJESTRUJ MNIE”). Następnie poprzez przycisk ZAPISZ SIĘ na stronie ekstratrener.pl przenieś się do zapisów na studia (korzystając z danych do logowania uzyskanych chwilę wcześniej w procesie rejestracji konta na asbiro.pl). Opłać wpisowe 1000 zł, które zarezerwuje Twoje miejsce w grupie oraz w wolnej chwili (przed pierwszym zjazdem) uzupełnij formalności związane z przyjęciem na studia, o które poprosi Cię Uczelnia ASBiRO. I… bądź gotów na wielką piłkarską przygodę!
To zależy. Wpisowe wynosi 1000 zł i jest to opłata stała. Natomiast całość opłaty uzależniona jest od terminu, w jakim jej dokonasz. Do 31.06.2023 koszt studiów to 2499 zł, do 31.07.2023 – 2699 zł, a do 14.08.2023 – 2899 zł.
6 dwudniowych zjazdów stacjonarnych realizowanych weekendowo (sobota-niedziela) oraz 12 wykładów online w zamkniętej grupie. Podczas zjazdów stacjonarnych zapewniamy wodę, kawę oraz przekąski. Każdy z uczestników otrzyma także pakiet startowy oraz, po obronie pracy dyplomowej, dyplom ukończenia studiów.
Posiadamy bazę sprawdzonych hoteli, w których organizujemy noclegi dla studentów od kilku lat. Nie musisz więc się martwić, pomożemy zorganizować Ci noclegi w okazyjnych cenach i korzystnych lokalizacjach (najczęściej w miejscu, w którym odbywa się zjazd).
Aby móc podejść do obrony pracy dyplomowej, student musi wykazać się frekwencją minimum 65% (obecności na zjazdach stacjonarnych). Oznacza to, że należy wziąć udział przynajmniej w czterech z sześciu weekendowych sesji, ale zalecamy oczywiście każdy ze zjazdów traktować obowiązkowo. W przypadku nieobecności na którymś ze zjazdów, wykłady za darmo odrobić można w kolejnych semestrach.
Niestety wpisowe nie podlega zwrotowi. Zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi. Ponieważ czas i miejsce kolejnych zjazdów studiów są ogłaszane z wyprzedzeniem, natomiast liczba miejsc jest ograniczona, zaś chętnych jest zwykle więcej, musimy zadbać o odpowiednią frekwencję i umożliwienie udziału wszystkim zainteresowanym, podczas gdy każdorazowa rezerwacja wiąże się z jednoczesnym zablokowaniem miejsca innym osobom. W związku z powyższym prosimy o rozwagę i zastanowienie się przed dokonaniem wpisowego.
Tak, ale tylko jeżeli spełnia określone warunki. Jeżeli chcesz zmienić nazwisko uczestnika studiów, masz takie prawo do 15 sierpnia. W takim przypadku jednak, nowo zgłoszony uczestnik musi spełniać wszystkie kryteria oraz w ciągu dwóch dni dostarczyć uczelni niezbędne dokumenty.
Od Uczelni ASBiRO otrzymasz link do panelu e-rekrutacji, gdzie w trzech krokach w stu procentach zdalnie załatwisz wszystkie formalności związane z rekrutacją. Uczelnia poprosi Cię o wypełnienie kwestionariusza osobowego, zapoznanie się z regulaminem studiów, odesłanie skanu podpisanej umowy o studiowaniu oraz skanu Twojego dyplomu ukończenia studiów wyższych.
Nie, wystarczą nam skany. Dokumenty do wglądu należy posiadać przy sobie podczas pierwszego zjazdu stacjonarnego, abyśmy zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji i Nauki mogli potwierdzić ich wiarygodność.

Poza obecnością na zjazdach stacjonarnych, w ramach zaliczenia studiów każdy ich uczestnik będzie musiał przygotować 3 odprawy taktyczne podsumowujące wybrany mecz Ekstraklasy (wg założeń w facebookowej grupie „Gang Taktyków”), a także przygotować ebooka (samodzielnie lub w mikrogrupie) z analizą wybranej europejskiej drużyny w przekroju całego sezonu (odpowiadającemu rokowi akademickiemu).

Wymagana obecność, do zaliczenia studiów, to 65% zajęć stacjonarnych. Jeżeli jednak nie będziesz mógł przyjechać na któryś z wykładów, możesz spokojnie nadrobić go podczas kolejnych edycji (w porozumieniu z organizatorem).

Pisz śmiało na studia@ekstratrener.pl, na pewno odpowiemy. Postaramy się zrobić to jak najszybciej.

ANALIZA TAKTYCZNA

Zapisz się
na studia


3699 zł

Ta cena obowiązuje do końca czerwca!

TYLKO 30 MIEJSC NA ROKU

(Decyduje wpłata wpisowego w kwocie 1000 zł)

ZAPISZ SIĘ!

Opcja ratalna

Wpisowe: 1000 zł

Czesne: 4 raty po 800 zł

ZAPISZ SIĘ!