„EkstraTrener Masters”

Na swojej drodze spotykamy wielu fantastycznych ludzi. I nimi chcemy otaczać się jeszcze częściej. To właśnie dlatego powstał projekt EkstraTrener Masters.

Inspirowani Uczelnią ASBIRO, która dla absolwentów swoich studiów tworzy dodatkowe kursy „premium”, postanowiliśmy zadbać o szkoleniowy substytut.

Raz w roku zatem chcemy spotykać się wraz ze wszystkimi absolwentami studiów podyplomowych, które organizowaliśmy.

Kiedy?

Tegoroczne spotkanie zaplanowaliśmy na weekend 24-26 marca.

Gdzie?

Korzystając z gościnności i organizacyjnych zdolności Rafała Wisłockiego, wiceprezesa Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz absolwenta studiów „Rozumienie Gry”, piewszy ET Masters odbędzie się w hotelu Cristal Park**** w Dąbrowie Tarnowskiej (woj. małopolskie).

Ile to kosztuje?

Zależy nam na tym, by regularnie (wiemy, że raz w roku to nie jest duża częstotliwość, ale znając specyfikę branży, lepsze to niż nic!) się z Wami spotykać i żeby stworzyć środowisko wzajemnych inspiracji, rozwoju oraz miejsce, w którym każdy trener będzie mógł nieustannie wzrastać. W przyjacielskiej i sympatycznej atmosferze w dodatku. Dlatego udział w EkstraTrener Masters jest bezpłatny – jedynym kosztem jest rezerwacja noclegu oraz wyżywienie na miejscu.

Kto może wziąć udział darmowy w ET Masters?

  • absolwenci studiów podyplomowych „Rozumienie Gry”
  • studenci studiów podyplomowych „Rozumienie Gry” oraz „Analiza Taktyczna”
  • uczestnicy minimum 10 naszych szkoleń (Szkoła Trenerów Online, Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim, Fundamenty Gry itd.)
  • koordynatorzy klubów, w których wspólnie organizowaliśmy szkolenia stacjonarne
  • wykładowcy ze wszystkich naszych projektów

Dodatkowe atrakcje

Poza wykładami oraz występami na scenie naszych absolwentów, ET Masters to również miejsce spotkań i czas na integrację – planujemy pobiesiadować, skorzystać z miejscowego basenu oraz… pograć w piłkę na hali. Nie zapomnijcie kąpielówek, halówek i odpowiedniego stroju do gry! 😉

Gość specjalny

Rafał Kubów – trener przygotowania mentalnego współpracujący z zawodnikami piłki nożnej grającymi w Reprezentacjach Polski, polskiej Ekstraklasie, pierwszej lidze oraz ligach zagranicznych. W piłce profesjonalnej pracował m.in w sztabie pierwszej drużyny Legii Warszawa, Legii II Warszawa, GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec, KGHM Zagłębie Lubin oraz w Reprezentacji Polski U-18, U-17 i U-19. Prelegent na wielu szkoleniach dla trenerów i zawodników m.in. wykłady na Kongresie Psychologii Sportu, Football Conference, prelekcje na międzynarodowych kursokonferencjach trenerskich i kursach UEFA A. Właściciel marki MENTAL PRO i Centrum Treningu Mentalnego.

 

Szczegółowy harmonogram ET Masters 2022/2023

24 MARCA 2023 (PIĄTEK)
17:00 Zameldowanie w hotelu
17:15 Basen
18:45 Kolacja
19:30 Wykład „Działania środkowego obrońcy w trójce obrońców na przykładzie Thiago Silvy” (Damian Serwuszok)
20:45 Oglądanie meczu Czechy vs Polska + integracja

25 MARCA 2023 (SOBOTA)
08:00 Śniadanie
10:00 Wykład „Działania na pozycji 4/5 w fazie atakowania i bronienia” (Adam Gibała)
11:00 Wykład „Zachowania indywidualne napastnika w kontekście skuteczności jego gry” (Łukasz Bagsik)
12:00 Wykład „Nowoczesny obrońca na przykładzie zawodników serie A” (Marek Duraj)
13:00 Wykład „Planowanie jednostek treningowych modelem „GOAT” na przykładzie fundamentu przestrzeni” (Paweł Kwiatkowski)
14:00 Obiad
15:00 Piłkarski turniej pokoleniowy (hala)
19:30 Kolacja
20:30 Wykład specjalny „Narzędzia przekazu trenera – rola historii i narracji w skutecznej komunikacji z drużyną” (Rafał Kubów)
22:00 Integracja

26 MARCA 2023 (NIEDZIELA)
08:00 Śniadanie
10:00 Zajęcia w ramach studiów podyplomowych
15:30 Podsumowanie i zakończenie

Noclegi

90 miejsc noclegowych na marcowy weekend zarezerwowaliśmy w Hotelu Cristal Park**** w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie korzystać będziemy również z restauracji (śniadania w cenie noclegu!). Tuż obok hotelu znajduje się hala, na której w sobotę zorganizujemy turniej piłkarski dla przybyłych gości.

Miejsce w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem kosztuje 150 złotych. Rezerwacje odbywają się mailowo: sklep@ekstratrener.pl.

Pokoleniowy turniej piłkarski

Choć wielu z nas nie ma już kolan, a pięknie zapowiadające się kariery pokrzyżowały nam… kontuzje – zamierzamy pokopać razem w piłkę. Na sobotnie popołudnie zaplanowaliśmy piłkarski turniej halowy, dlatego koniecznie przygotujcie się na tę rywalizację ze sprzętem!

Zapisz się na ET Masters!

Z racji tego, że liczba miejsc w Hotelu Cristal Park**** jest ograniczona, rezerwacja noclegu jest równoznaczna z zapisem na ET Masters.

Kontakt

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą: kontakt@ekstratrener.pl 😉