Newsletter

W ramach newslettera EkstraTrener.pl co niedzielę przesyłamy jedną wiadomość z aktualnymi informacjami o naszych inicjatywach. Głównie dotyczą one najnowszych odcinków podcastu „Jak Uczyć Futbolu”, których… po prostu nie warto przegapić 😉 Na bieżąco linkujemy w nich również do prezentów, które słuchaczom JUF udostępniają goście kolejnych odcinków.

Coś nie działa?

Jeżeli zapisałeś się do naszego newslettera, a wiadomość z potwierdzeniem tego zapisu do Ciebie nie dotarła, koniecznie sprawdź folder SPAM. Czasami (nie mamy pojęcia dlaczego 🙁 ) zdarza się, że pierwszy e-mail od nas ląduje tam, gdzie nie powinien. Co poza dotarciem do niego powinieneś zrobić, żeby kolejne wiadomości od nas odczytywać już bez kłopotów?

  1. Przenieś wiadomość z folderu SPAM do folderu „Odebrane”. Większość skrzynek pocztowych taki ruch użytkownika zapamiętuje, dzięki czemu kolejne korespondencje od nas docierają już do adresata.
  2. Aby mieć pewność, że kolejne wiadomości od nas do Ciebie dotrą, dodaj adres kontakt@ekstratrener.pl do swojej książki adresowej lub białej listy, które zlokalizujesz w zależności od serwisu, który używasz do obsługi poczty elektronicznej.

Wiadomości od nas nie ma w folderze SPAM?

Sami mieliśmy ten kłopot! Tak, mamy skrzynkę w serwisie o2.pl, ale „podpiętą” pod Gmaila. Niestety w SPAM-ie na Gmailu nie znaleźliśmy linka z potwierdzeniem zapisu do subskrypcji i… musieliśmy zalogować się bezpośrednio przez o2.pl. Dopiero tam w folderze SPAM odnaleźliśmy maila z potwierdzeniem (ale to przypadek jeden na kilkaset) i z poziomu tamtejszej książki adresowej musieliśmy zapobiec kolejnym komplikacjom.

Jeżeli spróbowałeś tego, co opisaliśmy powyżej i nadal nie udało się rozwiązać Twojego problemu, napisz koniecznie do nas – kontakt@ekstratrener.pl.