Newsletter EkstraTrener

Dołącz do osób, które otrzymują newsletter EkstraTrener.pl i pobierz przygotowane przez nas materiały, które pomogą Ci w byciu lepszym trenerem. Wszystkie treści, które od nas otrzymasz są całkowicie bezpłatne.

W każdy wtorek o 8:00 rozsyłamy mailing „4-4-2” z zestawieniem wartościowych treści dla trenerów, które pojawiły się w sieci. Linkujemy również do nowych prezentów, które słuchaczom podcastu „Jak Uczyć Futbolu” udostępniają nasi goście.

Coś nie działa?

Jeżeli zapisałeś się do newslettera, a wiadomość z potwierdzeniem zapisu do Ciebie nie dotarła, koniecznie sprawdź foldery SPAM i „Oferty”. Czasem zdarza się, że pierwszy e-mail od nas ląduje tam, gdzie nie powinien. Co poza dotarciem do niego powinieneś zrobić, żeby kolejne wiadomości od nas odczytywać już bez kłopotów?

  1. Przenieś wiadomość z folderu SPAM / „Oferty” do folderu „Odebrane”. Większość skrzynek pocztowych taki ruch użytkownika zapamiętuje, dzięki czemu kolejne korespondencje od nas docierają już do adresata.
  2. Aby mieć pewność, że kolejne wiadomości od nas do Ciebie dotrą, dodaj adres kontakt@ekstratrener.pl do swojej książki adresowej na stronie Twojej poczty elektronicznej.

Wiadomości od nas nie ma w folderze SPAM?

Sami mieliśmy ten kłopot! Tak, mamy skrzynkę w serwisie o2.pl, ale „podpiętą” pod Gmaila. Niestety w SPAM-ie na Gmailu nie znaleźliśmy linka z potwierdzeniem zapisu do subskrypcji i… musieliśmy zalogować się bezpośrednio przez o2.pl. Dopiero tam w folderze SPAM odnaleźliśmy maila z potwierdzeniem i z poziomu tamtejszej książki adresowej musieliśmy zapobiec kolejnym komplikacjom (patrz powyżej – punkty 1 i 2).

Jeżeli spróbowałeś tego, co opisaliśmy powyżej i nadal nie udało się rozwiązać Twojego problemu, napisz do nas na kontakt@ekstratrener.pl.