fbpx
Aktualnie czytasz
Pomóż nam w szerzeniu idei współczesnej pedagogiki. Dołącz do programu partnerskiego książki

Pomóż nam w szerzeniu idei współczesnej pedagogiki. Dołącz do programu partnerskiego książki

Książka „Współczesna Pedagogika” może zrewolucjonizować nie tylko polskie szkolenie piłkarskie, ale i wychowanie dzieci oraz młodzieży. Jako że mocno zaangażowaliśmy się w szerzenie idei profesora Tadeusza Hucińskiego i Tomasza Wilczewskiego, zachęcamy do tego kolejnych chętnych!

Trzy miesiące po premierze „Współczesnej Pedagogiki” uruchomiliśmy program partnerski (afiliacyjny) książki. Osoby i podmioty zaangażowane w niego za każdy sprzedany egzemplarz w naszym sklepie otrzymają 15% ceny okładkowej (49,90 zł).

Na czym polega program partnerski? Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w szerzeniu idei współczesnej pedagogiki, którzy skontaktują się z nami na kontakt@ekstratrener.pl, wygenerujemy specjalny link afiliacyjny, dzięki któremu będziemy w stanie zidentyfikować osoby kupujące książki właśnie z niego. Następnie, w cyklach miesięcznych, rozliczamy się ze sprzedanych egzemplarzy (wypłaty w każdym miesiącu realizujemy od 100 złotych, ale w przypadku, gdy kwota jest niższa – kumuluje się do momentu realizacji przelewu).

Dołącz do nas i pomóż w dotarciu z książką do jak największego grona odbiorców. Jeżeli czytałeś już „Współczesną Pedagogikę”, wiesz dobrze, że warto!

Wszystkich dziennikarzy i media, a także osoby zainteresowane programem partnerskim, zachęcamy do zapoznania się z darmową paczką prasową, którą stworzyliśmy. Jest ona dostępna do pobrania na www.ekstratrener.pl/wp-presskit.

Napisz komentarz (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll To Top